YAZARLAR

Rektör Kul´a İşadamlarından ziyaret

Rektör Kul´a İşadamlarından ziyaret

Osman Nuri KESİCİ
Sivaslı İşadamlarından Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi´ne Destek Ziyareti
Sivas´ın önde gelen işadamlarından Musa Emmioğlu ve Mustafa Kemal Yıldızdağ yeni üniversitenin geçici rektörlük binasındaki rektörlük makamına ziyarette bulundular.
Rektörlük hizmet binasının faaliyete hazır hale gelmesine katkı sunan iş adamlarımızın ziyaretinden ziyadesi ile memnun ve desteklerinden dolayı müteşekkir olduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Mehmet Kul;?Sivas´a yeni üniversitenin kuruluşunda katkı sağlayan, Rektör olarak atanmamdan itibaren faaliyetlerimizi gerçekleştirmemizi mümkün hale getirecek zemini oluşturan, desteklerini yanımda hissettiğim Sayın Valimiz, Sayın Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi´nin değerli Rektörü, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere Sivas´taki tüm Kamu, özel ve sivil toplum kişi ve kuruluşlarına sonsuz teşekkür ediyorum.
Bu bağlamda Rektörlük geçici binamızın faaliyete geçmesine katkı sağlayan iki değerli işadamımız Musa Emmioğlu Bey ve Mustafa Kemal Yıldızdağ Bey Rektörlüğümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum ve bunun diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum.? dedi.
Günün hatırasına Rektör Prof. Dr. Mehmet Kul tarafından işadamlarına plaket takdim edildi.